Copywriting – moje témy

Vitajte na mojej webstránke! Napíšem pre vás PR články, blogy, headliny, slogany, zaujímavé životné príbehy, recenzie tovarov, kníh a služieb, ale aj básne, či aforizmy… V prípade vášho záujmu ma kontaktujte mailom na michaela.karlikova@gmail.com. 😉

 

Viem pre vás napísať články z týchto oblastí:

cestovanie – dovolenky – výlety po Slovensku

gastronómia a donáška jedál – zdravá výživa

trendy v bývaní – nový nábytok – domáci miláčikovia

zdravie – relax – zábava

copywriting – knihy a audioknihy

online + performance marketing – webstránky – domény a webhostingy

najvýhodnejšie affiliate programy + alternatívne formy podnikania

kultúra a etnológia (ľudová kultúra) – ľudové zvyky a remeslásvetové náboženstvá

psychológia + zdravý životný štýl = (sebavzdelávanie, motivácia a kreativita, time management, viera – nádej – láska :), typy osobností, rodina – deti – vzťahy, čísla Enneagramu, osobnostný rozvoj, asertivita, tolerancia, úspech a šťastie :))

 

Oblasti, v ktorých nie som príliš ´doma´, sú: veda a technika, elektronika a domáce spotrebičestavebníctvo, rôzne náradie a súčiastkyúpravy in-/exteriérovšport, (futbalturistikapotápanie,rybárčeniefinancieživotné poistenie, politika, PC a IT, celebrity, móda a autá.

 

Cena za 1 NS /slogan/ báseň…

je 9 Eur. Zaručujem však absolútnu originálnosť, pútavosť, sviežosť,  a v prípade záujmu aj zábavnosť a akčnosť. Moje texty NIKDY od nikoho NEKOPÍRUJEM – jedná sa vždy o moje autentické a jedinečné výtvory.

Doba dodania diela je /po dohode/ do 48 hodín. Napíšte mi mail na michaela.karlikova@gmail.com, a priblížte mi vašu predstavu o tom, čoho by sa želaný text mal týkať, akou formou by som ho mala napísať, pre akú cieľovú skupinu, a aké kľúčové slová by som mala použiť. ĎAKUJEM! 😉