Moja naivná Abba :D

moja naivna abba

Neviem, ako ten váš, ale môj pes Abba si vkuse naivne myslí, že mojou jedinou a hlavnou (!!!) povinnosťou, je celý deň sa s ňou hrať, kŕmiť ju, venčiť ju, škrabkať ju, a potom sa s ňou opäť len hrať, kŕmiť ju, venčiť ju… A ani za celý ten šíry svet nevie, (alebo nechce:)) pochopiť, že niekedy to tak proste nejde, a že niekedy treba robiť aj niečo iné, a nielen sa s ňou od rána do večera blázniť!

No ale vysvetlite to takému psovi! Ak je navyše taký naivný a urážlivý, ako je zrovna moja Abbena, tak je to fakt ťažké. 😛

 

 

Naivná Abba s loptičkami prichádza
1. Naivná Abba s loptičkami prichádza potichu a nenápadne za mnou… :))

 

Tu sa tá naivná Abba tvári nevinne...
2. Tu sa tá naivná Abba ešte stále tvári absolútne nevinne… ale nedajte sa pomýliť! 😉

 

Doterná Abba do mňa drgá, dokým sa s ňou nejdem hrať..!
3. Zrazu do mňa začne doterne drgať, až dokým všetko nenechám tak a nejdem sa s ňou hrať! Momentálne jej z papule trčia “len” 3 loptičky a 1 kostička. No keby sa dalo, tak si toho do úst napchá ešte oveľa viac.

 

P.S.: Aj keď je tá moja Abba občas naozaj doterná a rozmaznaná, aj tak ju veľmi ľúbim, a som rada, že som sa rozhodla práve pre ňu. 😀 ♥ Viac o tom, ako a prečo som sa rozhodovala medzi ňou (Belgický Malinois) a nemeckým ovčiakom, sa dozviete v predchádzajúcom článku o Abbe.