O mne

Ahojte, vitajte! Dúfam, že sa vám tu bude páčiť. 😛 Chcem, aby ste sa tu cítili  slobodne a spokojne, a aby ste sem chodili čo najčastejšie. Pre zábavu, pre inšpiráciu alebo len tak z dlhej chvíle… Svojimi článkami, príspevkami a fotkami vás chcem v prvom rade zabávať, a potom aj inšpirovať, motivovať a možno vám aj v niečom poradiť… Robí mi radosť, robiť radosť druhým, pretože viem, že v dnešnom svete je tej skutočnej a neskazenej radosti naozaj málo.

Som Michaela, Miška, Mižu, Maiky alebo pokojne aj Anagramy, ak chcete. Nie som ani zďaleka dokonalá a múdra, a rozhodne nie som odborník na všetko, (akurát na vymýšľanie blbostí :)), no veľmi veľa vecí ma baví a tak sa vždy snažím, vedieť o nich čo najviac. Som objavovateľ-explorer, detailista, pôžitkár, tvrdohlavec, introvertný cholerik, minimalista, milovník života, pravdy, pokoja i zábavy, slobody, prírody, psov, a stále viac i biokozmetiky a udržateľného spôsobu života.

Nie som však profesionál (na nič z toho, čo tu píšem), a tak za používanie spomínaných produktov alebo služieb, nenesiem nijakú zodpovednosť. Všetko čo tu je, sú len moje vlastné názory, rady a subjektívno-objektívne recenzie na veci, ktoré som si buď sama prečítala alebo odskúšala, a ktoré tu chcem spomenúť s mojím najlepším vedomím a svedomím. Klamať, retušovať a ani zahmlievať, sa rozhodne nechystám, a ani na to nemám (povahu, čas a ani nervy :)). A tak je len na vás, či si niečo z mojich odporúčaní vezmete pre seba alebo pre svojich blízkych…

 

O čom to tu bude?

Chcem tu písať o mnohých zaujímavých veciach, no najviac asi:

  • o zdravom životnom štýle = o tom, čo sa hovorí + o tom, ako to celé vidím ja
  • o prírodnej a BIO kozmetike + eko drogérii
  • o alternatívnych veciach, umeniach, vychytávkach…
  • o výletoch a cestovaní
  • o knihách a ich recenziách… (či sa mi páčili, alebo až tak nie)
  • o online marketingu, WordPresse a webstránkach (aj keď som ešte stále len amatér, začiatočník, laik a večný skúšač všetkého, čo funguje a čo nefunguje…)
  • o vzťahoch, názoroch a problémoch medzi ľuďmi, partnermi, priateľmi, či v celej spoločnosti
  • o psoch, alebo špeciálne o mojej ´psine´ menom Abba, a o všetkých tých vtipných príhodách, ktoré spolu zažívame
  • o zábave, zábavných príhodách, anagramoch-prešmyčkách, slovných hračkách… atď… atď…

 

Dopredu priznávam, že po kliknutí na niektoré moje linky, a po vašom následnom nákupe, tu existuje možnosť, že za takéto moje “sprostredkovanie” získam pár centov (alebo možno aj pár eur, ak si vyberiete niečo honosnejšie :)). Ale nemusíte sa vôbec obávať, vás to nebude stáť ani len cent navyše.

Samozrejme, do nijakého nákupu vás nikdy tlačiť nebudem. Naopak, často vám budem odporúčať, aby ste si vyhliadnuté veci, pre istotu vždy očekli aj niekde inde. Napr. cez známe porovnávače cien. Pretože ten, kto hľadá, nájde, a dnes sa už dá nájsť naozaj čokoľvek… Dokonca aj kvalitné a nie príliš drahé, prírodné a BIO produkty, ktoré môžu byť skvelou alternatívou k tým zaužívaným, nezdravým a “umelým”. Život aj zdravie máme každý IBA JEDNO, a mali by sme na ne myslieť o trochu viac! Ja som už začala, a veľmi ma to baví.