O mne

AHOJTE! Vítam vás na mojej stránke, a dúfam, že sa vám tu bude páčiť. Chcem, aby ste sa tu cítili dobre, slobodne a vítane, a aby ste sem chodili radi a čo najčastejšie. Chcem vám robiť radosť, zábavu, potešenie a spoločnosť, pretože si myslím, že v dnešnom svete je tej pravej, čistej, spontánnej, originálnej a neskazenej radosti naozaj málo.

Som Michaela, Miška, Mižu, Maiky alebo pokojne aj Anagramy, ak chcete…

Nie som ani zďaleka dokonalá a múdra, ale ´snažím sa.´ :DDD Chcem vás tu zabávať, motivovať a inšpirovať.

Som milovníčka života, pravdy, zábavy, slobody, prírody, psov, a stále viac i biokozmetiky, pretože aj ja sama stále viac objavujem jej čaro, krásu a pozitívne účinky. ♣ 😀 ♥

Nie som však profesionál, a ani vyštudovaný odborník na nič z toho, čo tu píšem, a tak za používanie daných produktov vami, nenesiem žiadnu zodpovednosť.

Všetko sú to TU len moje s(ú)kromné názory, rady a subjektívno-objektívne recenzie na veci, ktoré som si buď sama prečítala alebo odskúšala, a ktoré vám tu teraz podávam s mojím najlepším vedomím a svedomím. Klamať, retušovať a ani zahmlievať, sa tu však nikdy nechystám, a ani na to nemám (povahu, čas a ani nervy:)) – takže JE LEN NA VÁS, či a čo si z mojich úprimných odporúčaní vezmete pre seba, alebo pre vašich blízkych.

 

O čom to tu bude?

Chcem tu písať o mnohých zaujímavých veciach, no najviac to bude asi:

  • o zdravom životnom štýle = o tom, čo sa hovorí + o tom, ako to celé vidím ja
  • o prírodnej a BIO kozmetike + eko drogérii
  • o alternatívnych veciach, umeniach, vychytávkach…
  • o výletoch a cestovaní
  • o knihách a ich recenziách… (či sa mi páčili, alebo až tak nie)
  • o online marketingu, WordPresse a webstránkach (aj keď som ešte stále len amatér, začiatočník, laik a večný skúšač všetkého, čo funguje a čo nefunguje…)
  • o vzťahoch, názoroch a problémoch medzi ľuďmi, partnermi, priateľmi, či v celej spoločnosti
  • o psoch, alebo špeciálne o mojej ´psine´ menom Abba, a o všetkých tých vtipných príhodách, ktoré spolu zažívame
  • o zábave, zábavných príhodách, anagramoch-prešmyčkách, slovných hračkách… atď… atď…

 

PRIZNANIE

Dopredu priznávam, že po vašom kliknutí na niektoré moje linky, a po vašom následnom zakúpení si výrobku (alebo služby), pravdepodobne získam pár centov alebo možnože aj pár eur za sprostredkovanie… Vás to nebude stáť ABSOLÚTNE nič navyše, kým mne to predsa len trochu pomôže… Bol by to váš spôsob, ako ma viete podporiť a zabezpečiť mi tak aspoň čiastočné pokrytie mojich nákladov, a vynaloženého času. Samozrejme, do žiadneho nákupu vás nikdy a v ničom nútiť nebudem! NAOPAK – často vám budem odporúčať, aby ste si vaše vyhliadnuté veci, pre istotu vždy očekovávali aj niekde inde. Napr. cez známe porovnávače cien.

Pretože… ja VERÍM, že kto hľadá, ten nájde!!! A dnes sa už dá nájsť naozaj takmer čokoľvek! Dokonca aj kvalitné, skutočne zdravé, a nie príliš drahé, prírodné a BIO produkty, ktoré môžu byť skvelou alternatívou k tým zaužívaným, nezdravým a “plným umelín”.

Pamätajte na to, že život aj zdravie máme IBA JEDNO, a mali by sme na ne myslieť o trošičku viac! Ja som už začala, a nesmierne ma to baví… 😀