Scalibor, to je Excalibur medzi antiparazitickými obojkami!

Jar je tu už týždeň a pol, a tak je najvyšší čas, postarať sa o svojho zvieracieho miláčika a zabezpečiť mu tak ochranu pred nebezpečnými kliešťami. ;P Pravdupovediac, nemám na Abbe vyskúšané všetky antiparazitické obojky, ale tento SCALIBOR sa mi minulý rok na nej osvedčil a vydržal naozaj dlho-predlho.

 

Fungoval…

Dokonca aj viac ako tých avizovaných 5-6 mesiacov. Dala som jej ho na krk niekedy v marci, a dole až nejak koncom októbra, – čiže účinkovalna nej nepretržite a bez problémov 6.5-7 mesiacov.

Kliešťa mala len počas tých prvých 3-4 dní (píšu, že 1 týždeň), kedy ešte nemal  na jej kožuchu takú veľkú účinnosť… Počas toho prvého týždňa s tým teda treba počítať, a radšej svojho psa nevystavovať príliš veľkej (a kliešťami zamorenej:)) tráve.

 

AKCIA na obojok Scalibor + ako vlastne vyzerá..?

Tento účinný, medikovaný obojok Scalibor kúpite teraz za najlepšiu cenu v lekárňach Dr.Max – a navyše ešte aj spolu s darčekom. ;P Vybrať si môžete z dvoch variantov: 48 cm pre malé a stredné plemená, a 65 cm pre väčšie plemená. A navyše, za tento nákup máte dopravu zadarmo.

Ak by sa vám tá cena predsa len nezdala, skúste si ju vyzistiť na Heureke. Možno ho napokon predsa len objavíte niekde lacnejšie…

Scalibor 65 cm
Scalibor 65 cm

 

Obojok Scalibor 65 cm pre stredné a veľké plemená psov
Obojok Scalibor 65 cm pre veľké plemená psov

 

A ako vyzerá spokojný pes

tešiaci sa na celoročný pohyb v záhrade? PRESNE TAKTO! 😀

Abba a obojok Scalibor
Abba a obojok Scalibor

 

Abba pózuje, kým ju fotím s obojkom Scalibor
Abba pózuje, kým ju fotím s obojkom Scalibor